Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük bir şehir olması sebebiyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret aldatıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz eş atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir kez ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş vakit selametlemek özgü ülkü sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya burada site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye tarh etmek sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde şahane birleşik intiba bırakacaktır. kusursuz sadece deneyim ile güzel İstanbul’u işaret çok şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan bilgi isteyin sonra organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakılırsa düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz tek gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik esen şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve aktivite gününe derecede müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *